EVALU (d. Agrotec)

Od 12 lat współtworzymy rynek ewaluacji w Polsce

http://evalu.pl/sites/default/files/baner_1.jpg
http://evalu.pl/sites/default/files/baner_2.jpg
http://evalu.pl/sites/default/files/baner_3.jpg
http://evalu.pl/sites/default/files/baner_4.jpg
http://evalu.pl/sites/default/files/baner_5.jpg

Agrotec Polska wykonawcą badania dla MKiDN ze środków EOG

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym Prezes EVALU podpisał umowę z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego na wykonanie badania pt.:"Ocena wpływu wdrażanych projektów na osiągnięcie celów Programu Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2009-2014".

Program „Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego” finansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego, pochodzących z Państw – Darczyńców tj. Islandii, Lichtensteinu i Norwegii. Głównym celem Programu jest ochrona, zachowanie i udostępnianie dziedzictwa kulturowego dla przyszłych pokoleń. W ramach Programu dofinansowanie otrzymały 23 projekty - 22 z nich zostały wybrane w trybie konkursowym. W ramach Programu 11 inwestycji jest realizowanych w partnerstwie z 14 podmiotami z Polski oraz Państw - Darczyńców.

Celem badania jest dokonanie identyfikacji i oceny wpływu projektów na osiągnięcie celów i mierników bezpośrednich efektów realizacji projektów w ramach Programu „Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego”, jak również zdiagnozowanie przewidywanych długofalowych efektów ich realizacji.

Więcej informacji na temat badania będzie można odnaleźć w zakładce "Projekty".

Wstecz