EVALU 

Od 18 lat współtworzymy rynek ewaluacji w Polsce

https://evalu.pl/sites/default/files/baner_1.jpg
https://evalu.pl/sites/default/files/baner_2.jpg
https://evalu.pl/sites/default/files/baner_3.jpg
https://evalu.pl/sites/default/files/img_1321.jpg
https://evalu.pl/sites/default/files/baner_5.jpg

Wspieramy rozwój ewaluacji w Polsce!

W dniach 20 i 21 października 2015 roku odbył się I Ogólnopolski Kongres Ewaluacji organizowany przez Polskie Towarzystwo Ewaluacyjne. Nie mogło na nim zabraknąć przedstawicieli Agrotec Polska, które było głównym sponsorem wydarzenia.

 I Ogólnopolski Kongres Ewaluacji zgromadził przedstawicieli czołowych firm badawczych i ewaluacyjnych, instytutów badawczych, reprezentantów nauki oraz instytucji publicznych. Formuła Kongresu umożliwiała uczestnictwo zarówno w roli słuchacza, jak również czynnego uczestnika dyskusji. Kongres składał się z części wykładowej w formie prezentacji, panelu dyskusyjnego, pracy grupowej w systemie open space oraz warsztatów dotykających problematyki badań i rynku ewaluacji w Polsce.

Wiceprezes Agrotec Polska - Michał Woch - wziął udział w panelu dyskusyjnym pt. "Jak wzmocnić polski rynek ewaluacji? Członkostwo instytucjonalne w PTE?".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki interaktywnej formie wydarzenia, Kongres dawał możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy w zakresie ewaluacji wszystkim uczestnikom poprzez nieformalne rozmowy kuluarowe oraz dyskusje warsztatowe. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji oraz szczegółowy program wydarzenia można przeczytać na stronie internetowe PTE pod adresem: http://pte.org.pl/kongres/

 

Wstecz